Adana Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri | UnipaSoft
logo
. . .

Hakkımızda

Firmamız hakkında detaylı bilgileri görüntüleyin ve hizmetlerimize ulaşın.

Hakkımızda

NoraTeknoloji Adana Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri 2017 yılında Adana'nın Seyhan ilçesinde yerli sermaye ile kurulan firma. Ucuz ve güvenilir çözümlerle esnafları mağdur etmeyen her iki tarafında kazanmasını amaçlayan bir politika ile büyümüş ve yüzlerce referans edinmiştir.

animation image

Zengin Lokasyon Datacenter Seçenekleriyle

5 farklı ülkede toplam 7 farklı verimerkezi ile alt yapımızı destekliyoruz. İlerleyen zamanlarda ülke sayısının artacağından şüpheniz olmasın.

location map

Birebir Müşteri Desteği

Destek birimimize güveniyor ve her müşterilerimize özel birebir destek alabileceği bir ortam sağlıyoruz.

server room

Web Tasarım ve E-Ticaret Çözümleri

Adana ve tüm Türkiye'ye hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. İşletme ve bireysel amaçlı her cihaza uygun web site tasarımı. Kullanıcı dostu ve işletme profilini doğru yansıtan bir arayüz ile doğru kitleye hitap edin. Firma analizi ile sizlerle görüşüyor ve işletmenizi daha iyi noktaya getirmek için fikir alışverişi yapıyoruz. Yüzlerce referans ve profesyonel ekip ile çözüm üretmeye, cebinizin dostu olmaya devam ediyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
server room
server room

Güçlü Alt Yapı ile Daha Hızlı Açılan Web Siteler

Zengin lokasyon seçenekleri ve SSD Disk kullanımı ile daha hızlı açılan web siteleri. Alt yapımıza, donanımımıza, yazılımımıza ve optimizasyonlarımıza güveniyoruz ve performans garantisi veriyoruz. Verileriniz korunması ve veri kaybı yaşanmamsı için periyodik yedekleme hizmeti sunuyoruz. Yapmış olduğumuz güvenlik ve hız optimizasyonları ile %200 daha hızlı açılan web siteler vaad ediyoruz. Üstelik her bütçeye uygun fiyatlandırmalarla.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Faaliyetlerimiz ve Alt Yapı

Web hosting ve barındırma, web tasarım, e-ticaret, sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik, dijital pazarlama, drone reklam çekimi, sanal sunucu ve kiralık (dedicated) sunucu alanlarında aktif bir şekilde faaliyet gösteren yerli sermaye ile Adana'da kurulan firma. Alanlarında uzman arkadaşlarımızla firmanız için en uygun çözümler sunuyoruz. En büyük gayemiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak her konuda sorunlarına çözüm olmak ve ortak olarak yürüttüğümüz işlerde müşterilerle güçlü bir bağ kurmak. Bunlara ek alt yapımıza güveniyoruz Türkiye - Almanya lokasyon sunucularımız güçlü işlemciler ve donanım ile destekliyoruz. Kesintsizi hizmet ve güçlü alt yapılar için sürekli araştırma ve yatırımlarımıza devam ediyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Bizi tercih eden mutlu müşterilerimizin yorumları

Bizi tercih eden yüzlerce referans arasından müşterilerimizin hakkımızda yaptığı bazı yorumları listeledik.

Bizi Tercih Edenler

Yüzlerce referanslarımızdan bazılarını listeledik. Sizleri de bu listede görmekten mutluluk duyarız.